Realizováno

Níže uvádíme zlomek ze stovek námi realizovaných zakázek. Budeme rádi, když se naším spokojeným klientem stanete i vy.

Prodej luxusního 4+1 s terasou na Praze 5 - Košíře

Praha

Zajištovali jsme prodej nádherného, prostorově velmi dobře řešeneho bytu v exkluzivní lokalitě na Malvazinkách v Praze. Byt s unkčním krbem a terasou orientováný do tří světových stran - V+S+Z,  o podlahové ploše 155 m2. Vlastní parkování v domě. Samostatný oplocený pozemek cca 1700 m2.  Krásné bydlení v klidné lokalitě. 

Byt 2+kk s lodžií

České Budějovice

Velmi pěkný byt na okraji sídliště Máj. Byt má obložené jádro, vyměněnou kuchyňskou linku, sanitu, podlahy, okna, stoupačky. Na podlahách je lino v imitaci plovoucích podlah, v koupelně a na WC je keramická dlažba. Celý dům prošel kompletní revitalizací. S obývacího pokoje s kuchyňským koutem je vstup na prostornou lodžii.

Stavební pozemky s halou pro komerční využití

Křenovice u Dubného

Obdélníkový stavební pozemek (cca 23 m x 103 m) o výměře cca 2400 m2, pro výrobu a skladování. Větší část pozemku cca 1800 m2 je oplocena. Na pozemku je děná hala obdélníkového tvaru (cca 6,5m x 20,5 m). Na objektu je kompletně udělaná nová střecha včetně krovu a tepelné izolace, jsou osazena nová plastová okna. Budova je napojena na kanalizaci, vodovod a elektřinu. Příjezd k nemovitosti je zajištěn po asfaltové obecní komunikaci.            

Rodinný dům v Rožnově

České Budějovice

Rekonstruovaný dům s dvěma bytovými jednotkami, každá o dispozici 1+1, vytápěný plynovým kotlem.  Za domem je pěkný upravený dvorek se zastřešenou pergolou a dílna s elektřinou i topením. Na zahradě je vlastní studna. Dům je napojen na vodovodní i kanalizační řád. Velmi zajímavá nemovitost na lukrativním místě.

Byt 3+1 s garáží

Kaplice

Prostorný byt 3+1 s halou a lodžií situováný v revitalizovaném panelovém domě. Byt se nachází ve velmi žádané lokalitě s krásným výhledem. Přímo u domu je garáž v osobním vlastnictví náležící k bytu. Pozemek okolo domu je odkoupen a je ve vlastnictví SVJ, je oplocen a je zde posezení a sušák na prádlo pro vlastníky bytů.

Rodinný dům u Č.Budějovic

Kamenný Újezd

Původní rodinný dům s velmi prostornou obytnou částí, který je možno využívat buď jako 4+1 s dvěma koupelnami a WC, nebo jako dvougenerační s bytovou jednotkou 2+1 a bytovou jednotkou 1+1, která má samostatné příslušenství, přípravu na kuch. linku a samostatný vchod. Dům byl z větší části rekonstruován. Na zahradě jsou vzrostlé ovocné stromy. A dále je zde velká kolna s chlívkem, dřevníkem a seníkem.

Nádherný venkovský dům

u Kamenného Újezdu

Původní venkovské stavení z větší části rekonstruované. Dvůr nabízí unikátní soukromí s nádherným výhledem na jih, do otevřené krajiny. Na dvoře je zbudována příprava na pergolu ( kamenné dláždění, zabetonované kotevní patky, příprava na venkovní kuchyň). K objektu náleží velká zahrada cca 1300 m2, která je v územním plánu vedena jako stavební pozemek.

Dvougenerační RD ve Starých Hodějovicích

Staré Hodějovice

Dvougenerační rodinný dům s garáží, umístěný přímo na návsi ve Starých Hodějovicích. Umístění domu i celého pozemku disponuje jedinečným výhledem na České Budějovice. Toto místo je unikátní, jelikož máte pocit, že jste se ocitli v krásné jihočeské vesnici a zároveň 2 min. chůze od zastávky MHD, která Vás doveze za 10 minut do centra města. Velký uzavřený dvůr s pergolou a technickými budovami. Dům má dva samostatné byty s vlastními vchody. 

Prodej Motelu v Třeboni

Třeboň

Motel s kompletně zařízeným provozem, včetně kompletního movitého vybavení pokojů, restaurace a kuchyně. Restaurace se salónkem má kapacitu cca 70 míst a terasa cca 30 míst. Motel poskytuje ubytování ve 28 pokojích - jednolůžkových až čtyřlůžkových o celkové kapacitě 65 lůžek. Sočástí prodeje byl i rozlehlý pozemek na kterém je vybudována hrací zóna pro děti, stánek rychlého občerstvení a dvě prostorná soukromá parkoviště ( jedno před objektem a druhé za objektem s kapacitou cca 40 - 50 parkovacích míst.

Prodej chaty u rybníka nedaleko Trhových Svinů

Klení

Prodej zděné chaty s vlastním pozemkem na krásném místě v blízkosti Novohradských hor. Chata má obytnou místnost se vstupem na terasu, kuchyňku, koupelnu s WC a v podkroví ložnici rozdělenou na dvě části a lodžii s krásným výhledem do zahrady. Nádherné klidné místo s dobrou dostupností do Českých Budějovic.

Odhad ceny
nemovitosti zdarma

Chcete prodat dům, byt či jinou nemovitost a zajímá vás, jakou cenu byste za ni mohli dostat?

Požádat o odhad