Prodej zděné chaty, vhodné k trvalému bydlení v Borovanech.

Podrobnosti o nemovitosti

Podrobnosti

V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme zděnou chatu s číslem evidenčním, která se nachází na oploceném pozemku o celkové výměře 538 m2. Chata je patrová, částečně podsklepená. Je zateplená, má novou střechu, nová plastová okna. Obytná terasa dole - 11 m2, kuchyň propojená s obývákem - 20 m2, komora - 4 m2 a koupelna 4,5 m2, v patře je prostorná ložnice - 25 m2. Strop v podkroví je zateplen. Kromě obytné části je k dispozici další prostor jak ve sklepě, tak z druhé strany chaty, kde je kůlna. Sklep, kde je dílna má výměru 20 m2. Na pozemku je skleník, jezírko, 2 studny (jedna kopaná + vrt z nejž je zavedena voda do chaty), vzrostlé stromy a keře. Chata je napojena na elektřinu, odpad je sveden do jímky.

Chata byla obývána trvale a tak nabízí budoucím majitelům možnost jak rekreace, tak trvalého bydlení. Nachází se v okrajové a klidné část Borovan, kde veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Příjezdová cesta k nemovitostem je obecní. Rádi Vám zajistíme financování na míru!

Štítek energetické náročnosti G - Mimořádně nehospodárná
Město České Budějovice
Městská částBorovany
Stav objektuVelmi dobrý
Umístění objektuKlidná část obce
Užitná plocha v m265
Počet pokojů3 pokoje
TypChata
Typ domuDomy
DopravaVlak
VodaStudna
KomunikaceZpevněná
OdpadySeptik
2 900 000 Kč/za nemovitost

Kontaktovat makléře

Marie Krutinová Barcalová

Realitní makléř

+420602470627

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost ALDO REALITY s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost za jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Odhad ceny
nemovitosti zdarma

Chcete prodat dům, byt či jinou nemovitost a zajímá vás, jakou cenu byste za ni mohli dostat?

Požádat o odhad