Prodej stavebního pozemku v Třebíně u Českých Budějovic

Podrobnosti o nemovitosti

Podrobnosti

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme stavební pozemek v Třebíně u Českých Budějovic. Jedná se o rovinatý pozemek, téměř obdélníkového tvaru (cca 58m x 21m) v nové zástavbě obce Třebín. Pozemek je ze dvou třetin oplocen.

Sítě (elektřina, voda, kanalizace) vedou přímo na hranici pozemku. Výhodou je, že vedlejší pozemek je v územním plánu obce veden jako veřejné prostranství, takže se na něm nebude stavět.

Přes pozemek vede nadzemní vedení vysokého napětí, jehož ochranné pásmo zasahuje téměř na celý pozemek. Aby bylo možno realizovat stavbu je nutné nechat nadzemní vedení přeložit do země (na okraj pozemku).

Cena nákladů na přeložení vedení je již kalkulována v nabídkové ceně. Pokud by nebyl pozemek dotčen ochranným pásmem VN, majitel by požadoval cenu 4 500,-Kč/m2. Po odečtení předpokládaných nákladů na přeložení vedení (cca 800 000,-Kč) se dostáváme na nabídkovou cenu 4 750 000,-Kč (tedy cca 3 900,-Kč/m2). V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat.

Štítek energetické náročnosti
Město Dubné
Ulice Dubné
Městská částTřebín
Plocha pozemku v m21217
Funkce objektuProdej
TypBydlení
Elektřina230V , 400V
VodaDálkový vodovod
4 500 000 Kč/za nemovitost

Kontaktovat makléře

Michal Dokoupil

Realitní makléř

+420 602 430 627

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost ALDO REALITY s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost za jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Odhad ceny
nemovitosti zdarma

Chcete prodat dům, byt či jinou nemovitost a zajímá vás, jakou cenu byste za ni mohli dostat?

Požádat o odhad